login
pass
 
                       
 
 

 

ПРО АСОЦІАЦІЮ

Асоціація «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій в Україні»  (Асоціація "ПРВО") являється неприбутковою організацією, яка створена підприємствами, що виробляють датчики та прилади для автоматичного контролю довибухонебезпечних концентрацій газових компонентів в повітрі та по контролю за рівнем вибухонебезпечних рідин та газів, а також концентратори універсальні по збиранню інформації з датчиків та приладів, що вимірюють небезпечні параметри на об’єкті і передають поточну інформацію про стан небезпечних факторів з об’єкту на пульти МНС. Учасники Асоціаціі "ПРВО" вивчають та сприяють гармонізації діючої в Україні законодавчої та нормативно-технічної бази господарчої діяльності у галузі забезпечення техногенної безпеки та цивільного захисту населення з відповідними європейськими законодавчими та нормативними актами. Маючи відповідні ліцензії та свідоцтва про навчання відповідних фахівців, проводяться роботи з проектування, виробництва, монтажу, пусконаладки та сервісного обслуговування прийнятих в експлуатацію систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій (НС) та оповіщення людей у разі їх виникнення на об’єктах.

 1. ВСТУП В ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ
«Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій в Україні»


1. Для вступу необхідно направити в Асоціацію наступні документи:
а) заяву на фірмовому бланку на ім'я Президента Асоціації (Додаток № 1);
б) оригінал Документу, що підтверджує сплату вступного (1500 ГРН.) та членського внеску (300 ГРН.)
в) завірені печаткою підприємства копії установчих документів, включаючи доповнення і зміни, діючі на момент подання заяви, а саме:
- свідоцтво про державну реєстрацію;
- статут організації;
- довідку із ЄДРПОУ;
- копію відповідної ліцензії (за необхідністю);
- наказ про призначення Директора;
- копію паспорта Директора;
- копію ідентифікаційного номеру Директора.
г) Протокол (рішення) загальних Зборів засновників, або іншого виконавчого органу, про вступ організації в члени Асоціації (Додаток №2);
д) Анкету кандидата в члени Асоціації (Додаток № 3).

Документи надавати в
Асоціацію "ПРВО" за адресою:

Адреса: 01025, м. Київ, вул. Олеся Гончара, будинок 4/27, літ. "Г", поверх 2

Довідки:

Тел. (044) 272-39-88, (095) 270-12-05
e-mail: Leontiev1@ukr.net  

 

Організації та підприємства при вступі в Асоціацію отримують:

1.Комплект законодавчої та нормативно-технічної бази стосовно розробки та впровадження систем раннього виявлення та оповіщення випадків загрози чи виникнення екологічних і техногенних надзвичайних ситуацій.
2. Роз’яснення цілей Асоціації шляхом організації лекцій, дискусій, семінарів і конференцій, виступів у засобах масової інформації і надання консультацій.
3. Інформація про досягнення науки і техніки в Україні стосовно виробництва датчиків та приладів для автоматичного контролю довибухонебезпечних концентрацій газових компонентів в повітрі та по контролю за рівнем вибухонебезпечних рідин та газів, а також концентраторів універсальних по збиранню інформації з датчиків та приладів, що вимірюють небезпечні параметри на об’єкті.
4. Отримувати навчання по розробці технічного завдання та робочих проектів систем «ПРВО» та порядок надання їх до Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС на експертизу.
5. Отримувати навчання по теорії та практиці монтажу обладнання згідно робочого проекту на об’єкті підвищеної небезпеки та за його межами в зоні ураження населення, при виникненні надзвичайної ситуації на об’єкті.
6. Отримувати інформацію по моніторингу надзвичайних ситуацій.
7. Отримувати навчання по виконанню пусконалагоджувальних робіт і особливості здачі Державній комісії об’єкта в експлуатацію.
8. Отримувати навчання по сервісному обслуговуванню зданих об’єктів в експлуатацію та яким інструментом потрібно користуватись.
9. Роз’яснення Законів України «Про відходи» та «Про екологічну експертизу».
10. Отримують захист підприємства в Третейському суді при Асоціації «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій в Україні».
11. Підприємство рекламується на Сайті Асоціації "ПРВО".

 

   

   
Адреса: 01025, м. Київ, вул. Олеся Гончара, будинок 4/27, літ. "Г", поверх 2
(044) 272-39-88, (067) 911-31-68
www.mns-sys.com.ua e-mail: leontiev1@ukr.net
 
Besucherzahler russian women
счетчик посещений