login
pass
 
 
                       
 
 

 

НОВИНИ

07.06.2013  - Участь представника асоціації ПРВО в Генеральній Асамблеї ЄВРОЛАРМ 2013

 
07.06.2013  - Наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій №323 від 27.05.2013

 
07.06.2013 - Товарний знак Асоціації ПРВО
06.11.2012 - Перше місце у номінації Продукція захисту від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

Підбиття підсумків Конкурсу на кращу протипожежну та аварійно-рятувальну продукцію відбулося у рамках ділової програми ІХ Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2012», що проходив у Києві 26-28 вересня 2012 року.

9-й Конкурс на кращу протипожежну та аварійно-рятувальну продукцію в сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру організовано Міністерством надзвичайних ситуацій України.

У номінації Продукція захисту від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, у розділі Засоби, перше місце посіло ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕК».

Приємно те, що ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕК» є членом Асоціації «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій на Україні», яка входить до складу Громадської ради при МНС України.

Асоціація «ПРВО», яку у Громадській раді представляє Олександр Леонтієв, створена підприємствами, що виробляють датчики та прилади для автоматичного контролю довибухонебезпечних концентрацій газових компонентів у повітрі та контролю за рівнем вибухонебезпечних рідин та газів, а також концентратори універсальні, що збирають інформацію про небезпечні параметри на об’єкті і передають інформацію про стан небезпечних факторів на пульти МНС.

ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕК» на українському ринку безпеки людини пропонує сучасне, високотехнологічне рішення по організації комплексу систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і сповіщення людей у разі їхнього виникнення на потенційно-небезпечних об’єктах.

Компанія має 5-річний досвід у роботі з потенційно-небезпечними об’єктами будь-якої складності, має власну запатентовану технологію організації систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і є лідером серед виробників сертифікованого обладнання СРВНС на ринку України.

ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕК» розроблені більше 500 проектів, впроваджені понад 200 Комплексів СРВЧС для різного роду об’єктів, серед яких хімічно небезпечні об’єкти, нафтові та газові сховища, АЗС, ГРП та ін.

Вітаємо Євгена Телюка, Директора ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕК», із заслуженою перемогою у Конкурсі та сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю у рамках роботи Асоціації «ПРВО» у складі Громадської ради при МНС України.

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України

 
01.12.2010

 Асоціація «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій на Україні» 10 листопада 2010 року в м. Києві, готель «Либідь» провела конференцію за темою: «Програма раннього виявлення надзвичайних ситуацій в Україні».

В конференції прийняли участь засновники та учасники Асоціаціі "ПРВО", запрошені представники МНС від державного підприємства «УССЗ» та Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки і запрошені представники профільних підприємств регіонів України.
З вступним словом про виконання Програми раннього виявлення надзвичайних ситуацій в Україні виступили : Президент Асоціація «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій на Україні» Пашкевич Л.П. та перший заступник начальника Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Гасек І.В.

На конференції розглянуті наступні питання:
1. Розробка технічного завдання та робочого проекту локальної системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки та потенційно небезпечних об’єктах. Етапи проходження експертизи в Державній інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки.
2. Монтаж та пусконаладка локальної системи раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах

директор ПП «УПС МН

Віце-президент Асоціації-Леонтієв О., директор ТОВ «УКРАГРОТЕХ» Найвер Л.І.
директор ТОВ «ТЕЛЕКОМ-КОМПЛЕКС» Ліпчанський В.І.

перший заступник начальника Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Гасек І.В. та його підлеглі.


Вручення Президентом Асоціації Пашкевичем Л.П. присутнім учасникам Асоціації "ПРВО" Дипломів про участь в конференції: 

 
01.11.2010

10 листопада 2010 року відбудеться конференція "Програма раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій в Україні". Місце проведення: м. Київ, проспект Перемоги, 1, готель "Либідь"

 
 
   

   
Адреса: 01025, м. Київ, вул. Олеся Гончара, будинок 4/27, літ. "Г", поверх 2
(044) 272-39-88, (067) 911-31-68
www.mns-sys.com.ua e-mail: leontiev1@ukr.net
 
Besucherzahler russian women
счетчик посещений